Extra - Interviews

Selena for DailyMail.co.uk

23. února 2012 v 19:50 | *Sonya

Je to jedna z nejlepších hereček své generace a chodí s Justinem Bieberem.Když Selena byla ve škole nebyla moc populární, jak ona sama povídá.Také řekla,že neměla mnoho přátel ve škole.Jelikož mi to zabralo strašně moc času tak prosím kopírujte pouze se zdrojem.

Jak říká: "Nikdy jsem nebyla populární jako dítě ve škole. Měla jsem dva přátele, seděla jsem zadním sedadle a dělala svou práci. Škola je strašně divným časem ve tvém životě. Nikdy jsem nebyla nebezpečí, ve škole. "

Selena ještě říká,že kdyby nebyl její bratranec kapitán týmu cheerleading, a proto nebyla šikananovaná.

A dodala: "Nikdo mi nic nevyčítal, protože můj bratranec byl v jednom z nejpopulárnějších skupin. Vždycky se o mě staral a tak se myslím, že jsem měla štěstí. "

Selena také říkala, že rande bylo její největší problém světa, nikdy neměla štěstí v lásce ve škole.

Říká: "Nikdy jsem nešla ven s klukem ze školy. Líbil se mi jeden kluk, ale nikdy jsem mu to neřekla. Dělal jsem věci, které dělalo hodně dívek: vyhýbali se mu! Musíte mít sebevědomí, když chcete mluvit s klukovi který se vám líbí. Pokud jste spokojení sami ze sebou tak to je v pořádku, pak musíte jít do toho. "

Hlavní bývalá hvězda Kouzelníci z Waverly, Selena, také měla možnost hovořit v rozhovoru pro řešení negativních hodnocení.

Říká: "Je mnoho zamítnutí v tomto odvětví , které jsou těžké. Je tam také mnoho překážek, které musíte projít a které můžou být opravdu únavné,ale pokud se vám líbí co děláte, pak je to všechno na čem záleží. Musíš jít přes něj. Stále potkávám lidi, kteří se snaží shodit mě, ale jsem šťastná, protože mám ráda co dělám. Ignorovaji kruté vtipy a držím se s milými lidmi. "

Selena ještě dodává: "Jsem šťastná, protože mám hodně podpory od rodiny a přátel. Zamítnutí nezní dobře, a někdy chcete být ve špatné náladě, ale to nestojí za to. Mám tolik skvělých věcí v mém životě. Jsem zdravá, mám milující rodinu a skvělých fanoušků. Záleží mi na nich. Snažím se zastavit špatné věci. Zaměřuji se na pozitivní.''
 
 

Reklama