News

Konec? Prozatím hiatus.

6. března 2012 v 13:59 | *Sonya
Jak začít. Podle nadpisu je všechno úpně jasné HIATUS.Ne nekončím, ale potřebuju si udělat menší pauzu,ale vlastně komu tu lžeme ''tady'' mě to už nebaví. Jde o to,že už se mi tady nechcou ukládat žádný fotky, jistě Selenu nadále miluju, je to můj vzor a určitě bude..já budu mít ještě spousta blogů o ní, ale tenhle blog..

Blog, prožil toho strašně moc. Byl založen 18.6.2011 se kterým mi pomáhala moje kamarádka *Kim , určitě chci s ní zůstat nadále v kontaktě :) Nebo i narozeniny Seleny ♥ potom byl smazán 21.2.2012 a asi víte,že se mi to nechtělo obnovovat,ale obnovila. Myslela jsem,že když budu pokračoat zvedne se mi návštěvnost,ale kdepak ..je škola, čas není a tady strašně moc klesla návštěvnost,podívejte se na Vikisku, Sue (klidně jim reklamu udělám stejnak je všichni znáte ;D). Pamatuju si jak jsem blog založila jsem nic neuměla, nevěděla,ale spostupem času jsem zjistila.Chtěla jsem určitě vydržet na tomhle blogu rok..,ale uvidí se..myslela jsem ,že mi vydrží pět let, třeba :D Dneska jsem vůbec neusla a proto jsem přemejšlela co bude dál s blogem - abych pravdu řekla - nevím,nevím, je to jasný buď končím nebo opět pokračuju! Dokonce mám s blogem i nějáké plány, tak uvidíme jestli vyjdou..,ale..no nevím.. Doufám,že všechno chápete.

Affiliates, když mi zrušili blog a vymazali mi všechno, udělala jsem kontrolu affs - a víte co? Nikdo se nezapsal. Je mi to trošku líto, já taky moc extra neobíhám,ale nebudu si brát 20 affiliates, když je nestihnu oběhnout, vemu si moje zlatíčka na které ráda chodím a taky jednou za měsíc už by jste mohli se zajít na můj blog podívat. Chtěla bych nadále zůstat s někým v kontaktě a někoho i poznat :) a to jsou - *Kim, PiggynQa:) a Sisi a FoXx.Napište mi do kometářů třeba váš mail (pokuď chcete,jestli ne chápu)

Tohle to není oficiální konec,ale pouze hiatus na dobu neurčitou..hmm a kdo to přečetl tak ten je opravdu borec a jsem velmi vděčná Tenhle blog jsem/byla a budu milovat :) ale opakuji není to oficiální konec! Doufám,že jsem nic nezapomněla napsat.Selenu stále sleduji na jiných dokonalých blogů! Děkuji všem kdo kdy byl na tomto blogu. Bye your *Sonya.♥

Vanity Fair Oscar Party

29. února 2012 v 19:29 | *Sonya
Na stránce Celebuzz udělali soutěž z v Vanity Fair Oscar Party .Teď se hlasuje, kdo má nejlepší účes. Můžete hlasovat zde :) Selena prohrává před ní je Miley, tak hlasujte !

Kids Choice Awards 2012 - Hlasování otevřené

25. února 2012 v 15:21 | *Sonya
Už jsme se konečně dočkali! Na oficiálních stránkách Kids Choice Awards 2012 se otevřelo hlasování, můžete každý den hlasovat až do 31.března. Selena má strašně velkou konkurenci, Lady Gagu, Katy Perry a další! Hlasujte zde.

Favorite TV Actress (Oblíbená televizní herečka)
Favorite Female Singer (oblíbená zpěvačka)
Favorite TV Show (Oblíbený seriál WOWP)

Selena dostala zásnubní prsten ?

24. února 2012 v 15:00 | *Sonya
Vzpomínáte si, jak dala Sel fotku na Instagram,ke které napsala ''Konečně doma.'' po návratu z turné po Jižní Americe? Na prstenu bylo písmeno "J". No, nedávno se objevilo na internetu vyjádření osoby blízké Seleny a Justina pro OK! Časopis, řekl,že to byl dárek od Justina, něco jako "prsten před svatbou."

''Bylo to něco ve stylu zásnubního prstenu, opravdu. Jsou příliš mladí, aby se vzali, ale jsou zamilovaní až po uší a chcou strávit zbytek svého života spolu ... To symbolizuje, že hodlájí být spolu strašně dlouhou.''

Další zdroj také řekl, že Justin - navzdory mnoha dívkami - neviděl nikoho jiného než Selenu.

''Jsou 100% monogamní - Justin potkává mnoho dívek, které se na něho vrhají celou dobu, ale jsou pro něho zcela neviditelné. Nikdy neměl příležitost říct, jak je Selena krásná.''

First look at Selena's perfume?

24. února 2012 v 10:49 | *Sonya
Mám úžasnou zprávu! Na internetu se objevily fotky voňavky, která je údajně oficiální Seleny,
ale nikdo neví jestli to je pravda! Mě se moc líbí, určitě si ho koupím <33 a vy ?
 
 

Reklama